You are here: Home » Ciekawostki » Najdziwniejsze rowerki treningowe na świecie

Najdziwniejsze rowerki treningowe na świecie

Ludzie lubią mieć coś co ich wyróżni. Wielu z nas nie lubi utartych schematów, takich samych modeli wypuszczonych prosto spod formy, która wyprodukowała już miliony egzemplarzy. Tutaj chcemy to zmienić. Przedstawiamy wyjątkowe modele.

Popularne rowery treningowe, ale też takie, o których istnieniu nie miałeś pojęcia.

Połączenie rowerka elektrycznego ze zwykłym! Oto rower z pierwszego obrazka

W domu możesz trenować na nim jak na zwykłym rowerku treningowym, podczas takiego treningu ładujesz w nim energię elektryczną, dzięki której widzisz wiele parametrów. Natomiast jeśli znudzi Ci się trening w domu, możesz go użyć jako normalnego roweru i po prostu ruszyć na miasto.

Rowerek treningowy w stylu Batmana

Trzeba przyznać, że ta osoba, która go skontrolowała miała bogatą wyobraźnię i zmysł techniczny. Podoba się? Bo nam jak najbardziej.

Źródło: http://luxurylaunches.com

Źródło: http://luxurylaunches.com

Małe jest piękne

Tego typu rowerek treningowy zmieści się nawet pod łóżkiem. Jest to niezwykły rowerek, na którym każdy może ćwiczyć, nawet siedząc w fotelu.

Źródło: http://www.vigorous-times.co.uk

Źródło: http://www.vigorous-times.co.uk

Rower treningowy z nowoczesnym wyglądem

Banalnie prosty w budowie, co ważne nie zabiera zbyt dużo miejsca, dzięki temu możemy zaoszczędzić wolną przestrzeń. Wygląda elegancko i bardzo nowocześnie.

Źródło: http://www.tuvie.com

Źródło: http://www.tuvie.com

Rower dla zapracowanych

Nic, tylko siadasz i ruszasz z pracą. A jeśli pedałowanie Ci się znudzi, zawsze możesz ułożyć nogi na leżance. Ten rowerek łączy przyjemne, czyli trening z pożytecznym (pracą). Dzięki takiemu sprzętowi zawsze będziesz w dobrej formie.

Źródło: http://gajitz.com

Źródło: http://gajitz.com

Rowerowa pralka

A mówią, że nie da się robić dwóch rzeczy jednocześnie, a tutaj jednak się da. Ktoś o dużej wyobraźni wymyślił pralkę połączoną z rowerem. No może nie zrobimy w niej wielkiego prania, ale zawsze to już coś. Swoją drogą, ciekawe, czy taki wynalazek przyjmie się na rynku. Pożyjemy, zobaczymy. A jeszcze jedno, zgadniecie czyj to pomysł? Odpowiedź poniżej obrazka.

Źródło: http://www.dailymail.co.uk

Źródło: http://www.dailymail.co.uk

Pomysłodawcą są oczywiście zdolni, Chińscy projektanci! Brawo, nam się to podoba.

 

2 komentarze

  1. No muszę przyznać, że Chińczycy to zmyślny naród. Swoją drogą, chętnie bym wypróbowała rowerek połączony z pralką 😀

    • Gdybym miała taki rowerek, to może chociaż raz mój mąż zrobiłby za mnie pranie 🙂 W imię wysportowanej sylwetki oczywiście. Ciekawe co by na to powiedział, muszę mu to pokazać, hehe 😛

Comments are closed.